Šodien
Otrdiena,
2023. gada 26. Septembris

Gundars, Kurts, Knuts

Gribi pamēģināt?

Tas ir vienkāršāk nekā Tu domā!

Pirmie soļi kērlingā
Latvijā kērlingu iespējams spēlēt trīs vietās – Rīgā, Jelgavā un Ventspilī. Dodoties uz kērlinga apmācībām, līdzi paņemiet kādu siltāku apģērbu (hallē gaisa temperatūra ir +11..+13 grādi), gluži svārkos vai uzvalka biksēs arī nebūtu labi rādīties uz ledus, kaut gan iespējams tas ir. Neaizmirstiet arī maiņas apavus (vislabāk sporta apavus).

Rīga

Rīdzinieki spēlētprasmi var apgūt Baltijā pirmajā specializētajā kērlinga hallē. Hallē ir divi kērlinga celiņi, kas ir pieejami jebkuram interesentam katru dienu no pulksten 7 līdz 23, iepriekš telefoniski rezervējot laiku. Kērlingu varat izmēģināt gan draugu lokā, gan korporatīvajos pasākumos. Viss nepieciešamais inventārs pieejams uz vietas. Pirmajā reizē izprast spēli palīdzēs instruktori.

Tie, kas izjūt aicinājumu izkopt savas kērlinga iemaņas, var paplašināt zināšanas kērlinga akadēmijā. Hallē tiek rīkoti arī visi Latvijas čempionāti. Vairāk informācijas halles mājaslapā.

VOLVO sporta centra ledus hallē tiek organizēti tikai korporatīvie pasākumi. Par pasākumu rīkošanu interesēties pa e-pastu ledus@kerlings.lv.

Jelgava

Jelgavā, Latvijas Krājbankas ledus hallē individuālie treniņi pašlaik nenotiek. Toties Jelgavā ir iespējams noorganizēt kērlinga apmācību grupām lielākām par 24 cilvēkiem jums izdevīgā laikā, savlaicīgi par to vienojoties. Tiek organizēti arī korporatīvie pasākumi. Par pasākumiem Jelgavā kontaktējieties ar Kārli Smilgu.

Halli atradīsiet viegli, ja brauksiet no Rīgas puses. Iebraucot Jelgavā, drīz vien labajā pusē tā būs. Ja būsiet pabraukuši garām, iebrauciet Statoilā un tur paprasiet, kur ir ledushalle.

Ventspils

Ja esi kurzemnieks (-ce) vai tāpat vien vēlies doties uz Ventspili, tad iegaumē, ka tur treniņi notiek piektdienās pulksten 22.00 Olimpiskā centra "Ventspils" ledus hallē. Šajā laikā notiek treniņi Ventspils kērlinga kluba biedriem, un arī individuāliem interesentiem ir iespējams izmēģināt, kas ir kērlings. Pirms treniņa (dažas dienas iepriekš) vēlams pie Ledus halles dežuranta (tālr. 36 21 998) noskaidrot, vai treniņu grafikā nav izmaiņas.

Samaksa par ledu ir Ls 1,50 par pusotras stundas treniņu, slīdzoles (čības) noma – Ls 0,50 Ls, birstes noma - Ls 1,00. Treniņa laikā interesentu apmācība netiek nodrošināta, bet ledus laukumā esošie Ventspils kērlinga kluba biedri vienmēr ir atsaucīgi pirmo iemaņu demonstrēšanai.

Kolektīviem gan būs atsevišķi jāvienojas ar halles vadību par ledus laukuma īri (cenrādis - www.ocventspils.lv), kā arī par instruktoru pieaicināšanu.

Talsi

Jaunākā pilsēta, kura ir piebiedrojusies Latvijas kērlinga vietām ir Talsi, kur treniņi un nodarbības notiek Talsu ledus hallē. Talsu kērlinga kluba biedriem un citiem interesentiem treniņi notiks reizi nedēļā, sestdienu vai svētdienu rītos. Interesentiem Talsu ledus hallē būs pieejami 2 celiņi. Inventārs (slaideri, slotas, akmeņu komplekti) treniņu laikā tiks nodrošināts. Precīzāka informācija par treniņu saturu (teorijas un praktiskās nodarbības) un laiku ir pieejama sazinoties ar Raimondu - 26366799 vai Andri - 26596660, vai Talsu kērlinga kluba e-pastu: talsu_kk@inbox.lv.

2011./2012.gada sezonā Talsu kērlinga klubs plāno uzsākt bezmaksas nodarbības 13-16 g. veciem jauniešiem kā arī rīkot kērlinga iepazīšanas pasākumus. Informācijai par šīm aktivitātēm lūdzu rakstiet uz e-pastu: talsu_kk@inbox.lv.

Savējiem
Lietotājs:
Parole:

 • Reģistrēties
 • Aizmirsi paroli?

 • Fotogalerijā:

  Zemgale Cup 2010


  Latvijas jaukto pāru čempionāts
  2011
 • Komandas
 • Spēles
 • Rezultāti

 • Latvijas čempionāts
  2011
 • Komandas
 • Spēles
 • Rezultāti

 • Jaunākie sludinājumi

  >> Sludinājumu sadaļa

  webmaster@curling.lv
  © Ideja, dizains & programmēšana: Āris Cēders
  © pandaDESIGN, 2002-2009
  Kērlingu Latvijā atbalsta:

  Latvijas kērlinga asociācijas sponsori: